KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

TÜMGENERAL DAYSAL KKTC AVCILIK FEDERASYONU’NU ZİYARET ETTİ

KKTC Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Mehmet Daysal dün KKTC Avcılık Federasyonu'nu ziyaret etti.

Tayfunlu "Ziyaretiniz bizi onurlandırdı"

Gerçekleşen ziyarette, Federasyon'un çalışmaları hakkında Tümgeneral Daysal'a bilgi veren Tayfunlu, Av Korucuları'nın Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Polis teşkilatı ile birlikte yaptıkları işbirliğine de değinerek, yapılan ortak çalışmalar neticesinde onlarca dosya yargıya sevk edildi, Güvenlik güçleriyle Federasyon arasındaki ilişkilerin artarak devam edeceğini söyledi. Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Mehmet Daysal'ın Federasyon'a gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Tayfunlu "ziyaretiniz bizi onurlandırdı" dedi.

Daysal "Kurduğunuz birim Polis Teşkilatına çok yardımcı oluyor, bu noktada verdiğiniz hizmet takdire şayandır"

KKTC Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Mehmet Daysal, Federasyon'a yaptığı ziyarette Federasyon'un çalışmaları hakkında bilgiler aldığını söylerken Av Korucuları ile ilgili olarak da "Kurduğunuz birim Polis Teşkilatına çok yardımcı oluyor, bu noktada verdiğiniz hizmet takdire şayandır" dedi. Federasyon'a gerçekleştirdiği ziyaretten keyif aldığını ifade eden Daysal Federasyon yetkililerini yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı kutladı.

KKTC Avcılık Federasyonu Başkanı Nilhan Tayfunlu tarafından KKTC Avcılık Federasyonu'na gerçekleştirdiği ziyaretin anısına Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Mehmet Daysal'a bir plaket takdim edildi.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...