KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

İSKELE POLİS MÜDÜRÜ AHMET ZAİM’İ ZİYARET ETTİK

KKTC Avcılık Federasyonu, yasadışı avcılığın önlenmesi konusunda, başlattığı ve beş ilçedeki Polis Müdürlükleri ile Bölge Karakollarını da kapsayan temaslarına dün İskele Polis Müdürü Ahmet Zaim’i makamında ziyaret ederek devam etti.

Tayfunlu; “Ülkemizin en büyük avlaklarından biri olan bölgenizde Yasadışı Avcılık da yoğun olarak yapılmaktadır. Bugünkü ziyaretimiz, Yasadışı Avcılığın önlenmesi ve bu konudaki işbirliğimizin göstergesidir. Bugüne kadar sizlerle iyi bir işbirliği ve diyalog içerisinde çalıştık, bizlerle yaptığınız işbirliğinizden ötürü teşekkür ederiz"

Federasyon’un çalışmaları hakkında Zaim’e bilgi veren KKTC Avcılık Federasyonu Başkan’ı Nilhan Tayfunlu, yakın bir tarihte istihdam edilecek olan Av Korucuları’nın bir kısmının İskele bölgesinde görevlendirileceğini ve Yasadışı Avcılık konusunda İskele Polis Teşkilatına yardımcı olunacağını ifade derek, “bugüne kadar sizlerle iyi bir diyalog ve işbirliği içerisinde çalıştık, bizlerle yaptığınız işbirliğinizden ötürü teşekkür ederiz” dedi.

Zaim; “İşbirliğimiz kesintisiz devam edecek”

İskele Polis Müdürü Ahmet Zaim ise yaptığı konuşmada, sorumluluk alanlarının çok geniş olduğunu, Teşkilat’ın imkanları doğrultusunda en iyi şekilde çalıştıklarının altını çizerken “Yasadışı avcılık konusunda Avcılık Federasyonu ile birlikte her zaman işbirliği yapmaya hazırız, bu konuda bir bütün olarak mücadeleyi sürdüreceğiz, işbirliğimiz kesintisiz olarak devam edecektir” dedi.

Tayfunlu ziyaretin anısına, İskele Polis Müdürü Ahmet Zaim’e plaket takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Tayfunlu’ya, Federasyon Müsabakalar Asbaşkanı Salih Aydemir, Federasyon Basın Yayın Propaganda Sorumlusu İbrahim Teksamancı, Dipkarpaz Avcılık Atıcılık Birliği Başkanı Said Avcı ve İskele Avcılık Atıcılık Birliği Başkanı Serkan Öğüt eşlik etti.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...