KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

NİLHAN TAYFUNLU’YA TAM DESTEK

KKTC Avcılık Federasyonu Başkan ve Yönetimi Güven Tazeledi

 

KKTC Avcılık Federasyonu tüzüğü gereği Aralık ayı içerisinde yapılması gereken Olağan Genel Kurul Toplantısı 27 Aralık 2011 tarihinde Federasyon lokalinde yapıldı.

 

Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda sırasıyla, Divanın oluşturulması, Atatürk ve Şehitlerin huzurunda saygı duruşu ve Federasyon Başkanı Nilhan Tayfunlu tarafından faaliyet raporunun okunmasının ardından mali rapor oy birliği ile aklandı.

 

Toplantıda dilek temenni ve öneriler de dile getirildi.

 

Divan başkanlığını Alayköy Av. At. Birliği başkanı ve Federasyon Lefkoşa bölge sorumlusu Aysın  Karaderi, Divan sekreterliklerini ise Çatalköy Av. At. Birliği Başkanı İsmail Soydan ve Girne Av. At. Birliği temsilcisi Sait Faraçoğlu yaptı.

 

Olağan Genel Kurul sonrası kısa bir açıklama yapan Tayfunlu ‘’Son dönemlerde camiamız üzerine birtakım oyunlar oynanmaktaydı. Bu akşam burada tüm birlik başkanlarımla birlikte bizlere karşı cephe alanlara ne kadar güçlü olduğumuzu bir kez daha ıspatlamış olduk. Tüm birlik başkanlarıma sonsuz teşekkür ederken bundan sonraki çalışmalarımızı önceleri olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde tek yumruk halinde sürdürmeye devam edeceğiz. Camiama, Birlik Başkanlarıma ve Yürütme Kuruluma  teşekkür ederim'' dedi.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...