KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

YENİERENKÖY ZIPKIN ve OLTA MÜSABAKASI HAFTASONU YAPILIYOR

KKTC AVCILIK FEDERASYONU FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR

 

YENİERENKÖY ZIPKIN ve OLTA MÜSABAKASI HAFTASONU YAPILIYOR

 

KKTC Avcılık Federasyonu’nun 2011 Yılı Faaliyet Raporunda yer alan Yenierenköy Zıpkın ve Olta ile Balık Avı  Müsabakası 17 Temmuz 2011 Pazar günü  yapılacak. 2011 yılı lisansı vizelenmemiş sporcular müsabakalara katılamayacak.

 

ZIPKIN

Müsabakaya katılacak  her Birlik A ve B kategorilerinde birer takım ve dilediği kadar ferdi  sporcu ile katılabilecek. Müsabakada, yeni Müsabaka Yönetmeliği uygulanacaktır. Amatör Sportif Su Ürünleri Tüzüğü uyarınca 15 Nisan – 31 Temmuz tarihleri arasında Eşkine avcılığı yasak olduğundan dolayı müsabakada Eşkine avlanmayacaktır.

Müsabaka Buluşma Saati: Sabah saat 06:00

Müsabaka Buluşma Yeri: Yenierenköy Köy Meydanı Kahvehanesi

 

OLTA

 

Müsabakaya katılacak  her Birlik, müsabakaya iki takımla katılabilir. Her takım en az üç, en fazla dört kişiden oluşur. Müsabakaya katılacak her takım, yanlarında 18 yaşından büyük birer gözlemci getirmek zorundadır. Gözlemci getirmeyen takım veya takımlar Müsabakaya alınmayacaktır. Müsabaka, Olta ile Balık Avlama Yarışma Yönetmeliğine göre yapılacaktır. Müsabakalarda yalnızca anten kamış kullanılacaktır.

 

Müsabaka Buluşma Saati: Sabah saat 05:00

Müsabaka Buluşma Yeri: Yenierenköy Köy Meydanı Kahvehanesi

 

 

Müsabakalara katılacak Birlikler, en geç 14 Temmuz Perşembe günü mesai bitimine kadar müsabakaya katılacak sporcu isimlerini KKTC Avcılık Federasyonu sekreteryasına bildirmeleri gerekmektedir.

 

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...