KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

Kaya Türkmen’i Ziyaret Ettik

TC Lefkoşa Büyükelçisi Kaya Türkmen’i Ziyaret Ettik

 

Türkmen “ 2011 Çevre Yılı”

Tayfunlu “Çevreye olan duyarlılığımız en üst safhadadır”

Büyükelçi Türkmen, KKTC Avcılık Federasyonu yetkililerinden Çevre konusunda destek istedi ve “Benim bildiğim avcılar doğaya duyarlıdırlar. Federasyon olararak sizlerde çevre konusuna önem gösteriniz” dedi.

 KKTC Avcılık Federasyonu Yeni Yürütme Kurulu, Nilhan Tayfunlu başkanlığında TC Lefkoşa Büyükelçisi Kaya Türkmen’e nezaket ziyaretinde bulunarak Türkmen’e yeni görevinde başarılar diledi.

Tayfunlu “Çevreye olan duyarlılığımız en üst safhadadır”

KKTC Avcılık Federasyonu Başkanı Nilhan Tayfunlu, Türkmen’e federasyonun çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra yaptığı konuşmada; “Çevreye olan duyarlılığımız en üst safhadadır.Biz çevre konusunda tüm çalışmalara hazırız, bu konuda sizin yapacağınız çağrılara her zaman katkı koymaya hazırız”dedi.

Ziyaretin sonunda Çevre adına işbirliği kararı alınarak, Tayfunlu tarafından büyükelçi Türkmen’e  fedrasyon’un çıkardığı Av-Doğa-Kültür dergisi,üzerinde av hayvanlarının bulunduğu afişler,şapka ve federasyon yaka rozeti takdim edildi.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Nilhan Tayfunlu’ya,Alayköy Avcılık Birliği Başkanı ve Lefkoşa Bölge Sorumlusu Aysın Karaderi,Eğitim Asbaşkanı Aykut Yasakçı,Basın Yayın Propaganda Sorumlusu İbrahim Teksamancı,Yürütme Kurul üyesi Selim Özhuy,Faal Üye Op. Dr. Hasan Birtan eşlik etti.

 

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...