KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

OLTA MÜSABAKASI YAPIYORUZ

KKTC Avcılık Federasyonu’nun 2011 Yılı Faaliyet Raporunda yer alan Olta ile Balık Avı Müsabakası 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak.

 

“Bayan Olta Takımları da Yarışacak”

KKTC Avcılık Federasyonu’na üye Birlikler tarafından gelen talep üzerine bu yıl ilk kez Olta ile Balık Avcılığı Müsabaka’larında ek bir kategori açılmıştır. Her üye Birlik bir Bayan Olta Takımı oluşturarak müsabakalara katılabilecek.

 

Müsabakaya katılacak her Birlik, müsabakaya iki (erkek) ve aynı zamanda da bir (bayan) takımıyla da katılabilir. Her takım en az üç, en fazla dört kişiden oluşur. Müsabakaya katılacak her takım, 18 yaşından büyük birer gözlemcisini müsabakaya getirmek zorundadır. Gözlemci getirmeyen takım veya takımlar müsabakaya alınmayacaktır. Müsabaka, Olta ile Balık Avlama Yarışma Yönetmeliğine göre yapılacak ve müsabakada yalnızca anten kamış kullanılacaktır.

 

Son başvuru tarihi 09 Haziran 2011 Perşembe

Müsabakaya katılacak Birlikler en geç 09 Haziran 2011 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvurularını Federasyon sekreteryasına yapmalıdırlar. Müsabakaya katılacak sporcuların isimleri, 2011 yılı lisansları vizelenmiş olması veya lisans başvurularının olması gerekmektedir.

 

 

Müsabaka Buluşma Saati: Sabah saat 05:00

Müsabaka Buluşma Yeri: Mağusa Boğazı (Kemalin Yeri Restaurant Yanı)

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...