KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

PERVİN GÜRLER’İ ZİYARET ETTİK

KKTC Avcılık Federasyonu, yasadışı avcılığın önlenmesi konusunda, başlattığı ve beş ilçedeki Polis Müdürlükleri ile Bölge Karakollarını da kapsayan temaslarına, bugün Lefkoşa Polis Müdürü Pervin Gürler’i makamında ziyaret ederek devam etti.

Tayfunlu“Yasadışı avcılık konusunda bugüne kadar sizlerle iyi bir işbirliği ve diyalog içerisinde çalıştık, yapmış olduğunuz işbirliğinden ötürü teşekkür ederiz"

Federasyon’un yasadışı avcılıkla ilgili çalışmaları hakkında Gürler’e bilgi veren KKTC Avcılık Federasyonu Başkan’ı Nilhan Tayfunlu, “bugüne kadar sizlerle iyi bir diyalog ve işbirliği içerisinde çalıştık, size ve ekibinize çok teşekkür ederiz” dedi.

Gürler “Koordineli çalışmalara devam edeceğiz”

Lefkoşa Polis Müdürü Pervin Gürler  ise yaptığı konuşmada; ziyaretiniz için kendim ve personelim adına çok teşekkür ederim, yaptığınız çalışmalarda güzel bir yoldasınız, “İşbirliğimiz sayesinde birçok önemli işlere birlikte imza attık, sizlerle bugüne kadar koordineli çalıştık ve bu çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Tayfunlu ziyaretin anısına, Lefkoşa Polis Müdürü Pervin Gürler’e plaket takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyarette başkan Tayfunlu’ya, Eğitim Asbaşkanı Aykut Yasakçı, Basın Yayın Propaganda sorumlusu İbrahim Teksamancı, Faal Üye Vet. Hek. Selim Özhuy, Avcılık Federasyonu Girne Bölge Sorumlusu Sinan Dede ve Alayköy Avcılık Atıcılık Birliği Başkanı ve Lefkoşa Bölge Sorumlusu Aysın Karaderi eşlik etti.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...