KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

ERTELENEN YENİERENKÖY ZIPKIN VE OLTA MÜSABAKASI YAPILIYOR

Federasyonumuzun yıllık faaliyet programında yer alan ve elim bir trafik kazası sonucu ertelenen Yenierenköy Zıpkın ve Olta ile Balık Avı müsabakaları 28 Ağustos 2010 Cumartesi  tarihinde yapılacaktır. 2010 yılı lisansı vizelenmemiş olan sporcular müsabakada yarışamazlar.

 

ZIPKIN:

 Müsabakaya her birlik A ve B katagorilerinde birer takım ve dilediği kadar ferdi sporcu ile katılabilir. Müsabakada yeni Müsabaka Yönetmeliği uygulanacaktır. Müsabakaya katılacak olan Birlikler en geç 25 Ağustos 2010 Çarşamba günü mesai bitimine kadar katılacak olan sporcu isimlerini Federasyon sekreteryasına bildirmek zorundadır.

 

Not: Müsabaka buluşma saati : Sabah 6:00

        Müsabaka buluşma yeri  : Yenierenköy köy meydanı kahvehanesi

 

OLTA:

            Her birlik müsabakaya iki takımla katılabilir. Her takım en az üç, en fazla dört kişiden oluşur. Her takım yanında 18 yaşından büyük birer gözlemci getirmek zorundadır. Gözlemci getirmeyen takımlar yarışmaya sokulmayacaktır. Müsabaka Olta ile Balık avlama yarışma yönetmeliğine  göre yapılacaktır.Müsabakada sadece anten kamış kullanılacaktır. Müsabakaya katılacak olan Birlikler en geç 25 Ağustos 2010 Çarşamba günü mesai bitimine kadar katılacak olan sporcu isimlerini Federasyon sekreteryasına bildirmek zorundadır.

 

Not: Müsabaka buluşma saati : Sabah 5:00

        Müsabaka buluşma yeri  : Yenierenköy köy meydanı kahvehanesi

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...