KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

İSTANBUL AV, SİLAH ve OUTDOOR FUARI YAPILDI

5-8 Nisan 2012 tarihlerinde İstanbul Yeşilköy Fuar Merkezi'nde yapılan İstanbul Av, Silah ve Outdoor Fuarına 110 firma katıldı. Fuar 47 bin kişi tarafından ziyaret edildi.

 

EFEM Fuar ve Organizasyon Şirketi tarafından düzenlenen fuarda, av ve avcılık malzemeleri ve ekipmanları, bıçaklar, avcılık, av tekstili, turizm, kara taşıtları, avcılıkla ilgili el sanatları ve tamir bakım işleri ürün grupları yer aldı.

 

Fuarda, Sürmene el yapımı bıçakçısının, el yapımı bıçakları ile Makine Kimya Endüstrisi Kurumu'nun Pakistan'da ödül alan "Bora 12 Keskin Nişancı Tüfeği" dikkat çeken ürünler arasında yer aldı.

 

ÖDÜLLÜ TÜFEK FUARDA SERGİLENDİ

Fuarda ilgi çeken ürünlerden birisini de Makine Kimya Endüstrisi Kurumu yapımı Bora 12 Keskin Nişancı Tüfeği oluşturuyor.

 

Pakistan silahlı kuvvetlerinin keskin nişancı tüfeği almak için düzenlediği yarışmada birinci olan tüfek, 1.200 metre menzile sahip.

 

5. DALIŞ, OLTA BALIKÇILIĞI ve SU SPORLARI FUARI (MEDEX) DÜZENLENDİ

Dalış, Olta Balıkçılığı ve Su Sporları Fuarı (MEDEX) fuarı ile kara gurubu diye adlandırdığımız AV & SİLAH, OUTDOOR fuarıyla ortak bir güç oluşturarak tüm doğa sporcularını ve macera severleri 05- 08 Nisan 2012 tarihleri arasında bir araya getirdi.

 

2012 YILINDA TÜM MARKALARIYLA SUALTI AVCILIĞI, OLTA BALIKÇILIĞI SEKTÖRÜ BU FUARA KATILDI

Sualtı, Sportif Balıkçılık ve Su Sporları Fuarı kapsamında sualtı, su sporları ve olta balıkçılığı, dalış ekipmanları, şişme bot, dıştan takma motorlar, yurtiçi ve yurtdışı dalış ve doğa turları, dalış merkezleri, dalış okulları, sportif balıkçılık, sualtı avcılığı tanıtıldı.

 

Fuarda 6. kez düzenlenen “Uluslararası Serbest Dalış ve Sualtı Avcılığı Sempozyumu” ile denizlerin korunması, balıkçılık ve sualtı sporlarında malzeme kullanımı gibi konularda eğitim ve tanıtım seminerleri düzenlendi. Ayrıca dalış ekipmanları için ilk defa kurulan podyumda “MEDEX FASHION SHOW” gerçekleştirildi.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...