KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

AVCILAR DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞUYOR

GÖNÜLLERİNCE EĞLENECEKLER
 
KKTC Avcılık Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Dayanışma Yemeği" 19 Ekim Cuma akşamı Golden Tulip Otel / Havuzbaşı'nda yapılıyor.
 
Avcılık camiası eşli yemekte bir araya geliyor. Bu yıl üçüncüsünün düzenleneceği eşli yemeğimizi Golden Tulip Otel Lefkoşa'da yapılacak. 19 Ekim Cuma akşamı saat 19.30'da başlayacak yemeğimize tüm camiamız davetlidir. Canlı müziğin yanında limitsiz içecek ve sürpriz hediye çekilişinin yapılacağı yemekte kişi başı fiyat 60 Tl olacak.

Dayanışma Yemeği'nde üç kategori altında toplamda 21 ödül sahibini bulacak. Birinci kategoride,  "Federasyon Faaliyetleri Ödülü" başlığı altında 13 ödül verilecek.  İkinci kategoride, "Avcılık Ödülleri" başlığı altında kişi, kurum ve kuruluşlara verilecek olan 6 ödül ve üçüncü kategoride ise Federasyona üye birliklerin aday göstereceği kara ve deniz avında "Büyük Usta Ödülü" nü alma niteliği taşıyan kişiler arasından seçilecek avcılara verilecek 2 ödülle toplamda 21 ödül sahibini bulacak.

Dayanışma Yemeği biletleri, KKTC Avcılık Federasyonu merkezinden, Federasyon Yetkilileri'nden ve Birlik Başkanlarından temin edilebilir. Yemeğin yapılacağı Otel'de konaklamak isteyenlere de özel fiyat uygulaması yapılacaktır.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...