KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

YENİERENKÖY ZIPKIN VE OLTA MÜSABAKASI 29 TEMMUZ'DA YAPILIYOR

KKTC Avcılık Federasyonu 2012 yılı Zıpkın ve Olta liginde ikinci müsabakalar Yenierenköy’de yapılıyor

 

Federasyonumuzun yıllık faaliyet programında yer alan Yenierenköy Zıpkın ve Olta ile Balık Avı müsabakaları Yenierenköy festival tarihinin değişmiş olması sebebiyle 29 Temmuz 2012 Pazar günü yapılacaktır. 2012 yılı lisansı vizelenmemiş olan sporcular müsabakada yarışamazlar.

 

ZIPKIN:

 Müsabakaya her birlik A ve B katagorilerinde birer takım ve dilediği kadar ferdi sporcu ile katılabilir. Müsabakada yeni Müsabaka Yönetmeliği uygulanacaktır. Müsabakaya katılacak olan Birlikler en geç 25 Temmuz 2012 Çarşamba günü mesai bitimine kadar katılacak olan sporcu isimlerini Federasyon sekreteryasına bildirmek zorundadır.

 

Not: Müsabaka buluşma saati : Sabah 6:00

        Müsabaka buluşma yeri  : Yenierenköy köy meydanı kahvehanesi

 

OLTA:

            Her birlik müsabakaya iki (erkek) takımla katılabilir. Her birlik müsabakaya aynı zamanda bir (bayan) takımla katılabilir Her takım en az üç, en fazla dört kişiden oluşur. Her takım yanında 18 yaşından büyük birer gözlemci getirmek zorundadır. Gözlemci getirmeyen takımlar yarışmaya sokulmayacaktır. Müsabaka Olta ile Balık avlama yarışma yönetmeliğine göre yapılacaktır. Müsabakada sadece anten kamış kullanılacaktır. Müsabakaya katılacak olan Birlikler en geç 25 Temmuz 2012 Çarşamba günü mesai bitimine kadar katılacak olan sporcu isimlerini Federasyon sekreteryasına bildirmek zorundadır.

 

Not: Müsabaka buluşma saati : Sabah 5:00

        Müsabaka buluşma yeri  : Yenierenköy köy meydanı kahvehanesi

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...