KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

SEVİM PİRE İÇİN KAMPANYA

Gazimağusa Av. At Birliği sporcusu Aykut Pire’nin 22 yaşında daha henüz hayatının baharında lenf kanseriyle mücadele eden kızı Sevim Pire’nin tedavisine avcılık camiası da destek veriyor.

 

Tiyatro saatinde değişiklik

Sergilenecek tiyatronun, hafta sonu oynanacak ve Türkiye Süper Ligi şampiyonunun belirleneceği Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ile aynı saate denk gelmesinden dolayı tiyatro saat 20:00 da değil, saat 21:00 da sergilenecek.

 

Osman Bulun’un yazıp yönettiği  “İşimiz Falcıya Galdı” isimli iki perdelik oyun 12 Mayıs 2012 Cumartesi akşamı saat 20:00 da Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde sergilenecek.

 

Biletlerin tanesinin 10 Tl den satılacağı ve elde edilecek tüm gelirin Sevim Pire’nin tedavisi için kullanılacağı organizasyona katkı koyanlar ve bilet satış noktaları ise şöyle; Dördüncü Duvar Kültür ve Düşünce Derneği, KKTC Avcılık Federasyonu, Yakın Doğu Üniversitesi, Gönyeli Av. At. Kulübü, Alayköy Av. At. Kulübü, Göçmenköy Av. At. Kulübü, Pınarlı Av. At. Birliği, Serdarlı Av. At. Birliği, Ağırdağ Boğaz Av. At. Birliği, Cihangir Av. At. Birliği, Değirmenlik Av. At. Birliği, Gaziköy Av. At. Kulübü, Işıl Spor Av. At. Birliği, Pınarbaşı Av. At. Birliği, Lefkoşa Av. At. Kulübü,  Deniz Plaza Şubeleri. Organizasyonun danışma hattı ise 140.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...