KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

2. AV ve AVCILIK FESTİVALİ MÜKEMMEL GEÇTİ

TAYFUNLU; “FUARA KATKI KOYAN, ZİYARET EDEN HERKESE BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜRLER”

 

 

Bu yıl ikincisi düzenlenen Av ve Avcılık Festivali, av ve avcılığa gönül veren ziyaretçilerin akınına uğradı. Kara ile deniz av malzemelerinin yanı sıra 4X4 arazi araçları ve deniz taşıtlarının da yer aldığı Festival on bin civarı ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

 

Birçok firmanın katıldığı 2. Av Ve Avcılık Festivali mükemmel geçti. 7-8-9 Ekim tarihlerinde olmak üzere toplam üç gün süren Festivali 10 bin kişi ziyaret etti.

 

Festivalle ilgili bir açıklama yapan KKTC Avcılık Federasyonu Başkanı Nilhan Tayfunlu; ‘’Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Av Ve Avcılık Festivalinde birçok avcı önümüzdeki günlerde açılacak olan Büyük Av sezonu için hazırlıklarını tamamlama fırsatı buldu. Üç gün bir rüya gibi geçti.  Ülkemizin çeşitli bölgelerinde bulunan avcılarımızla festivalde buluşma imkanımız oldu.

 

Festivali ziyarete gelen avcılarımızla yaptığımız sohbetlerde camianın beklentilerini de öğrenme fırsatı bulduk. Gerek katılımcı firmalar gerekse Festivali ziyaret eden vatandaşların bizleri tebrik etmeleri Festivalin ne kadar başarılı geçtiğinin göstergesidir.

 

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı, Merkezi Av Komisyonu himayelerinde ve Lefkoşa Türk Belediyesi, Yaban Tv, Avcı Co, KKTCELL, Fellahoğlu Cep Shop, APNEA, Deniz Plaza Sponsorluğunda gerçekleşen 2. Av Ve Avcılık Festivali’nde, Av Malzemecileri İmal, İthal ve Satıcılar Birliğinin tüm üyelerine bizlerle birlikte ekip çalışması yapmalarından ötürü teşekkür ederiz. Bizleri yalnız bırakmayarak Festivalimizi ziyarete gelen avcılarımız, eşleri ve çocuklarına da sonsuz teşekkür ederiz dedi.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...