KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

GIRNE POLIS MUDURU SULEYMAN MANAVOGLU'NU ZIYARET ETTİK

KKTC Avcılık Federasyonu, yasadışı avcılığın önlenmesi konusunda, başlattığı ve beş ilçedeki Polis Müdürlükleri ile Bölge Karakollarını da kapsayan temaslarına, dün de Girne Polis Müdürü Süleyman Manavoğlu’nu makamında ziyaret ederek devam etti.

Tayfunlu; “Yasadışı avcılık konusunda bugüne kadar sizlerle iyi bir işbirliği ve diyalog içerisinde çalıştık, yapmış olduğunuz işbirliğinden ötürü teşekkür ederiz"

Federasyon’un çalışmaları hakkında Manavoğlu’na bilgi veren KKTC Avcılık Federasyonu Başkan’ı Nilhan Tayfunlu, “bugüne kadar sizlerle iyi bir diyalog ve işbirliği içerisinde çalıştık, size ve ekibinize çok teşekkür ederiz” dedi.

Manavoğlu; “Hedefimiz aynıdır”

Girne Polis Müdürü Süleyman Manavoğlu ise yaptığı konuşmada; “Yasadışı avcılığı önlemede ne kadar iyi işbirliği içerisinde olursak, bir o kadar başarılı oluruz. Hedefimiz aynıdır. Bu konuda her zaman yanınızdayız,” dedi.

Tayfunlu ziyaretin anısına, Girne Polis Müdürü Süleyman Manavoğlu’na plaket takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Tayfunlu’ya, Federasyon Basın Yayın Propaganda sorumlusu İbrahim Teksamancı, Faal Üye Vet. Hek. Selim Özhuy, Avcılık Federasyonu Girne Bölge Sorumlusu Sinan Dede eşlik etti.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...