KKTC AVCILIK
FEDERASYONU

Reklam

760 x 90

ERDAL EMANET’İ ZİYARET ETTİK

KKTC Avcılık Federasyonu Başkanı Nilhan Tayfunlu ve yeni Yürütme Kurulu, yasadışı avcılığın önlenmesi konusunda, Polis Genel Müdürü Günay Özan ziyaretiyle başlattığı ve beş ilçedeki Polis Müdürlükleri ile Bölge Karakollarını da kapsayan temaslarına, bugün Gazimağusa Polis Müdürü Erdal Emanet’i makamında ziyaret ederek devam etti.

Tayfunlu“Yasadışı avcılık konusunda bugüne kadar sizlerle iyi bir işbirliği ve diyalog içerisinde çalıştık, yapmış olduğunuz işbirliğinden ötürü teşekkür ederiz"

Federasyon’un yasadışı avcılıkla ilgili çalışmaları hakkında Emanet’e bilgi veren Tayfunlu, “bugüne kadar sizlerle iyi bir diyalog ve işbirliği içerisinde çalıştık, size çok teşekkür ederiz” dedi.

Av Korucuları Çok Yakında Devreye Girecek

Av Korucuları’nın çok yakın bir zamanda devreye gireceği müjdesini veren Tayfunlu; Korucuların yapacakları çalışmalar sayesinde yasadışı avcılığa darbe vurulacaktır. Tüm bu çalışmalar avcılık camiasının av üretim fonu adı altında ödediği 100 Tl’lik yatırımlarının karşılığında yapılmaktadır ve bu gibi çalışmalar artarak devam edecektir. Biz bunu avcılığa hizmet için yapıyoruz dedi.

Emanet “Her Zaman İşbirliğine Hazırız”

Gazimağusa Polis Müdürü Erdal Emanet ise yaptığı konuşmada; işbirliğimiz sayesinde birçok önemli işlere birlikte imza attık. Bizlere vereceğiniz bilgiler ışığında başarılı çalışmalarımıza devam edeceğiz, iş polise düştükten sonra içiniz rahat olsun biz üzerimize düşeni yaparız, peşini bırakmayız “her zaman sizinle birlikte çalışmaya hazırız” dedi.

Tayfunlu: “Caydırıcı Cezalar Verilsin”

Yasadışı av yapanlara daha caydırıcı cezaların verilmesinin önemine vurgu yapan Tayfunlu, biz yargıya müdahale etme niyetinde değiliz “bu tür davranışlara bir daha mahal vermeyecek cezaların verilmesini savunmaktayız” dedi.

Tayfunlu ziyaretin anısına, Gazimağusa Polis Müdürü Erdal Emanet’e plaket takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyarette başkan Tayfunlu’ya, Eğitim Asbaşkanı Aykut Yasakçı, Müsabakalar Asbaşkanı Salih Aydemir, Hukuk ve Sosyal İşler sorumlusu Av. Mustafa Algun, Basın Yayın Propaganda sorumlusu İbrahim Teksamancı, ve Faal Üye Vet. Hek. Selim Özhuy eşlik etti.

Bunlarıda İnceleyebilirsiniz...